Skip to main content

Pomohl jsem desítkám firem, značek i živnostníků dosáhnout lepších výsledků.

Děkuji všem, kteří mi důvěřovali a svěřili do rukou svůj projekt.

Petra Glosr Cvrkalová

Náhody neexistují. A to, že jsme s Romanem navázali spolupráci hned na začátku vytváření pomoci pro mladé ovdovělé rodiny, mělo tak být. Stal se grafickým a webovým otcem celého projektu Nadační fond Vrba i spolku Zpátky do života. Vždy najdeme konečné řešení k oboustranné spokojenosti. Jeho cit pro design přináší našemu nelehkému tématu decentní a nadčasovou tvář.

Mgr. Petra Glosr Cvrkalová
Ředitelka Nadačního fondu Vrba
www.nfvrba.cz

Za Romanem jsem si původně přišel „jen“ pro grafiku. Roman mě po zkušenostech s jinými grafiky ale mile překvapil svým postupem a potom se začali dít věci – do detailu rozebrali celý koncept nové aplikace, krok po kroku ho prošli, domysleli, nakreslili, a výsledek je úplně skvělý – moc mu děkuji za nápady, nový pohled a čerstvý vítr, který do projektu Tictivity vnesl. Děkuji Romane!

Tomáš Poner

Tomáš Poner
Investor a Head hunter
www.tomasponer.cz

Po několika letech hledání jsme konečně našli grafika, který dokázal vystihnout podstatu našich projektů. Komunikace je produktivní, přímočará a Roman nám nakonec vždy předloží návrh, ze kterého nám „spadne brada“.

Edita Dostálová

Edita Dostálová
Marketing Coordinator
www.vyfakturuj.cz

Pokud potřebujete skvělýho profíka na bezpečnost WordPressu, který vám dá dohromady vaše rozhašený weby za rozumný peníze a přitom velmi rychle, rozhodně doporučuju Romana!

Pavel Ungr

Pavel Ungr
Nezávislý konzultant online marketingu a SEO
www.pavelungr.cz

Romana považuji za skvělého webového mistra! Ochota, spolehlivost, rychlá komunikace, kvalita, rozumná cena a dodržuje stanovené termíny! Navíc přichází i s vlastními nápady a doporučeními, což velice oceňuji.

Barbora Vršanová

Barbora Vršanová
Pracuje pro www.oslavazivota.cz

Děkuji za provedenou službu čištění a optimalizace webových stránek. Jsem mile překvapen profesionálním přístupem, rychlostí odvedené práce i přijatelnou cenou.

Mgr. Jiří Náhlík
Majitel firmy Schodolez EU

Roman je vynikající grafik s vytříbeným vkusem a originálními, neotřelými nápady, umí skvěle pracovat s kombinací barev, prostorem a co je nejdůležitější, tak excelentně dokáže naslouchat zákazníkovi. Jeho práce a nápady zvyšují hodnotu našich projektů. Patří mu za to velký dík.

Jana Martincová

MUDr. Jana Martincová
Ředitelka vydavatelství Babyonline
www.babyonline.cz

Roman je jedním z nejlepších grafiků, které jsem v životě potkal, jeho cit pro práci s barvami a fotkami je výjimečný.

Tomáš Pilát

Tomáš Pilát
Marketingový poradce Shean s.r.o.
www.shean.cz

Roman se ozval s nabídkou svých služeb v tu pravou chvíli. Vzhledem k tomu, že jsme již měli několik různých propagačních materiálů (amatérských) byla jeho práce o to obtížnější. Díky jeho vnímání, nápadům, originalitě, přizpůsobivosti, ale hlavně duši, kterou našim představám věnoval můžeme říct, že jsme naprosto spokojené :)

Lenka Klasnová

Lenka Klasnová
Ředitelka Nadačního fondu Šance onkoláčkům
www.nfsanceonkolackum.cz

Roman dokázal naprosto přesně vystihnout můj styl a osobnost. Vytvořil pro mě grafiku a webové stránky, které směřují mou značku vzhůru.

Radek Fuxa

Radek Fuxa
Kouč, mentor a konzultant
www.radekfuxa.cz

Roman je kreativní, s citem pro vyváženost, barevnou kompozici, nadčasovou jednoduchost. Pro zákazníka netvoří šablonovitě, ale na míru. K zakázce přistupuje odpovědně, včetně dodržení dohodnutých termínů.

Markéta Kánská

Markéta Kánská
Marketing and HR manager
www.gatema.cz

Roman is very talented, intuitive, and a true professional. Roman knows how to balance design and function thus creating visually interesting, clean, and easy to navigate web interfaces. We could not be happier with Roman’s work. Working with him is very enjoyable!

Kiki Stathopoulos
Annex Media Group, Canada
www.annexmediagroup.com

Když jsem vymýšlel nový projekt netradičních firemních zážitků, ani na vteřinu jsem neváhal, na koho se obrátím při tvorbě grafické identity a webových stránek. Výsledkem jsem nadšený. Prezentace je moderní, svěží, jednoduchá a funkční. Pan Káčerek tímto posunul pomyslnou laťku opět někam výš a už jsem těším na další výsledky naší spolupráce.

Ľubomír Martinický

Ľubomír Martinický
Epoque Events s.r.o.
www.epoque-events.eu

Pan Káčerek mne opět přesvědčil, že je odborníkem na svém místě. Vše probíhalo podle našich představ, výsledek projektu nového webu hodnotíme velmi pozitivně a určitě můžeme jeho služby dále doporučit.

Ing. Petr Šesták
Apartmány Stein Boží Dar
www.apartmanystein.cz

Rezervovat on-line schůzku

Schůzka s odborníkem na grafiku, webový design a WordPress.